Wydarzenie

null

Koncert Sztos Tour 2023 Grzegorz Hyży

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.09.2023 20:00 - 09.09.2023 21:30
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
grafika do wydarzenia wszystkie informacje w treści

Zapraszamy w sobotę, 9 września, o godz. 20.00 na parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Wejście na koncert jest bezpłatne wydarzenie odbywa się w ramach Inauguracji Roku Kulturalnego 2023/2024.

Grzegorza Hyżego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To popularny wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów.

Artysta, który nadaje polskiej muzyce pop najwyższych światowych standardów. Jego utwory nie schodzą z radiowych playlist. „Króla nocy”, „O Pani!”, „Na chwilę” czy „Wstaję” usłyszeć można o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe - „Podatek od miłości” oraz „Pech to nie grzech”, to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio. Złotych, Platynowych i Multiplatynowych Płyt za single i albumy długogrające („Z całych sił” z 2014 r. i „Momenty” z 2017 r.) ma na koncie już dziesiątki – ale wciąż pragnie nagrywać nowe hity, bo pisanie hitów ma w małym palcu. Bawi się muzyką, a efekty tej zabawy będziecie mogli podziwiać na Ursynowie.

Ma na swoim koncie setki koncertów i dwie trasy klubowe. Oglądać go można było wielokrotnie na największych festiwalach: w Opolu, Sopocie, na festiwalach „Top of the Top” i „Super Hit Festiwal”. Był trenerem w 9. edycji programu „The Voice of Poland”. Ma też na koncie wiele prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, m.in. Najlepszy Radiowy Debiut (Eska Music Awards 2014) i 5 nominacji do nagrody Fryderyk, w tym aż 3 za „Króla Nocy” (Kompozytor Roku, Autor Roku i Utwór Roku).

W 2022 roku powrócił po krótkiej przerwie, która potrzebna była mu na zregenerowanie sił po intensywnym koncertowaniu i zebranie nowych pomysłów. Ich pierwszym przykładem jest już świetnie przyjęty singiel „Kochanie to ja!” (TOP10 krajowej listy Airplay Charts, #1 na Popliscie w RMF FM) oraz nowy numer na lato, zatytułowany... „I ten numer na lato” oraz „Sztos”! To kontynuacja muzycznej podróży obranej na singlu „Król Nocy”, gdzie brzmienia lat 80-tych ubrano w nowoczesne aranżacje. Efektem jest przyjazny dla ucha wytrawny pop, który świetnie sprawdza się także w wersji koncertowej!

Patronami medialnymi wydarzenia są: Radio Super Nova i Haloursynow.pl

Na koncert obowiązują akredytacje foto. Przyjmowane będą do 8 września, do godz. 12.00, pod adresem e-mail: mwysokowska@um.warszawa.pl

W tym czasie na urzędowym parkingu odbędzie się także zlot foodtrucków.  Potrwa od piątku do niedzieli. Spróbować będzie można kilkanaście kuchni świata!

  • piątek (8 września) – godz. 15.00-21.00

  • sobota (9 września) – godz. 12.00-21.00

  • niedziela (10 września) – godz. 12.00-20.00

Grafika do wydarzenia wszystkie szczegóły w treści informacji
Inauguracji Roku Kulturalnego. Koncert Sztos Tour 2023 Grzegorz Hyży