Wydarzenie

null

Koncert zespołu Oxford Drama

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.10.2021 20:00 - 16.10.2021 21:30
Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy", Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Ursynowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert wrocławskiego zespół Oxford Drama.

Zespół Oxford Drama nieczęsto wydaje płyty, ich muzyka jest subtelna i daleka od jakiejkolwiek nachalności. Nie inaczej jest z tegorocznym albumem „What’s The Deal With Time?”, gdzie lekko zadumany indie-rock spotyka elegancki, wyważony art-pop. Słychać tu echa Grizzly Bear, Phoenix, a nawet późnego Fleetwood Mac. Ponadto, uwagę przyciągają tu świetne partie wokalne Gosi Dryjańskiej i błyskotliwe, komentujące współczesność teksty. Przebojowy singiel „Not My Friend” doczekał się już uznania zagranicą, trafiając do audycji Henry’ego Rollinsa – ikony amerykańskiej sceny niezależnej i prezentera kalifornijskiego radia KCRW.

Bilety w cenie 20 zł (ulgowy – dla studentów i seniorów) i 30 zł (dla pozostałych osób) do nabycia w recepcji oraz online na biletyna

Na pierwszym planie zdjęcia znajduje się chłopak i dziewczyna - duet tworzący zespół Oxford Drama. Znajdują się on na tle bloków i zieleni rosnącej przy tych budynkach. Dziewczyna ma włosy do ramion, jasne jeansy i koszulkę w jasno fioletowym kolorze, jest uśmiechnięta. Chłopak ma założone ręce, jest uśmiechnięte ma na sonie czarne jeansy oraz biała koszulkę z delikatnym nadrukiem. Zdjęcie zostało wykonane latem.

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.