Wydarzenie

null

Koncertowy wieczór z Księżniczką Czardasza

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.09.2021 18:00 - 11.09.2021 20:00
Dom Kultury SMB Imielin, Dereniowa 6, 02-776 Warszawa
Na pierwszym planie biały napis Inauguracja Roku Kulturalnego na fioletowo, niebiesko, amarantowym tle.

W ramach tegorocznej Inauguracji Roku Kulturalnego (IRK), zapraszamy na koncertowy wieczór z Księżniczką Czardasza, 11 września (sobota) o godz. 18.00, w Domu Kultury SMB Imielin. Wejściówki do odbioru 8 września, od godz. 16.00.

Pełne elegancji widowisko, w którym artyści Teatru Muzycznego Castello prezentują największe przeboje z operetki „Księżniczka Czardasza”. Dowcipna i pełna ciekawostek konferansjerka, która okrasza koncert, czyni go oryginalnym i lekkim w odbiorze, bez zbędnego nadęcia i nudy. Soliści co rusz porywają publiczność do wspólnego śpiewu i zabawy. Prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Oprócz pięknych kreacji i scenicznego wdzięku soliści dysponują niesłychaną łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

W rytm walczyka, Czardasz Sylvii, Jak bal to bal, Tak całkiem bez dziewczątek, Jakże mam Ci wytłumaczyć, Joj mama - to tylko niektóre pozycje z imponującego wachlarza arii i duetów, które artyści zaprezentują podczas koncertu. Wystąpią: Justyna Dyla – sopran, Monika Rajewska – sopran, Tomasz Białek – tenor, Dariusz Pietrzykowski – tenor oraz zespół muzyczny, dwie pary taneczne i konferansjer.

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.