null

Konkurs na kartkę Wielkanocną

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Kartka DOK Ursynów - konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, który polega na zaprojektowaniu okolicznościowej kartki wielkanocnej.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kartki wielkanocnej, która nawiązywać będzie do dzielnicy Ursynów. Czekamy na prace dzieci w trzech kategoriach:

  • Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,
  • Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI,
  • Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII.

Spośród zgłoszonych kartek świątecznych Komisja konkursowa wybierze 3 najładniejsze (w każdej kategorii wiekowej po 1), które zostaną oficjalnymi kartkami Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów 2021 oraz zostaną wysłane do różnych organizacji wraz z życzeniami świątecznymi od Dyrekcji i pracowników DOK Ursynów. Prace należy sfotografować i przesłać na adres galeriapracdzieci@dokursynow.pl Nieprzekraczalny termin wpłynięcia prac to 24 marca 2021 roku (włącznie). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 25.03.2021 r.

Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie prace w formacie A4 (nie złożony), dowolną trwałą techniką plastyczną w formie płaskiej (rysunkowej, malarskiej, papierowego kolażu), umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego i druk.

Prace należy opatrzyć następującymi danymi umieszczonymi na odwrocie: kategoria (A lub B lub C), imię i nazwisko autora plakatu, nazwa i nr szkoły, klasa.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem Konkursu!