Konsultacje nt. przebiegu linii nocnej N37 w rejonie ulicy Lanciego

Grupa mieszkańców okolic ul. Lanciego wystąpiła do Urzędu Dzielnicy Ursynów (za pośrednictwem radnego Dzielnicy) o wycofanie z ul. Lanciego nocnej linii autobusowej N37. Zarząd Transportu Miejskiego dopuszcza wycofanie tej linii, ale jako jedyną możliwość poprowadzenia nowej trasy wskazuje przejazd od ul. Cynamonowej ulicami: Płaskowickiej, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty. W Urzędzie Dzielnicy Ursynów powstała alternatywna propozycja poprowadzenia nowej trasy autobusu N37 w tym rejonie: od ul. Cynamonowej ulicą Płaskowickiej, Al. KEN, ul. Belgradzką, a następnie ul. Rosoła obecną trasą. Władze Dzielnicy Ursynów chcą poznać zdanie mieszkańców okolic ul. Lanciego w tej sprawie. Forma: W dniach 11-18 lutego 2013 r. na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Ursynów (www.ursynow.pl) będzie dostępna ankieta dla mieszkańców z prośbą o wskazanie najbardziej optymalnego przebiegu trasy N37 w tym rejonie: a) wariant I - obecna trasa (od ulicy Cynamonowej ulicami: Płaskowickiej, Lanciego, Belgradzką, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty) b) wariant II - nowa trasa proponowana przez Zarząd Transportu Miejskiego (od ulicy Cynamonowej ulicami: Płaskowickiej, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty) c) wariant III - nowa trasa opracowana w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (od ulicy Cynamonowej ulicą Płaskowickiej, Al. KEN, ulicami: Belgradzką, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty) Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (www.ursynow.pl) w dniu 19 lutego 2013 r. Efekty konsultacji: Ankietę z zaproponowanymi trzema wariantami przebiegu trasy wypełniło 1081 osób. Najwięcej zwolenników zyskał wariant poprowadzenia trasy N37 od ulicy Cynamonowej, ulicą Płaskowickiej, al. KEN, ulicami: Belgradzką, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty Oddane głosy rozłożyły się w następujący sposób:
  • I – obecna trasa (od ulicy Cynamonowej, ulicami: Płaskowickiej, Lanciego, Belgradzką, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty) – 281 osób (25,99)%;
  • II – nowa trasa zaproponowana przez Zarząd Transportu Miejskiego (od ulicy Cynamonowej, ulicami: Płaskowickiej, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty) – 327 mieszkańców (30,25%);
  • III – nowa trasa opracowana w urzędzie Dzielnicy Ursynów (od ulicy Cynamonowej, ulicą Płaskowickiej, al. KEN, ulicami: Belgradzką, Rosoła, Wąwozową do pętli Os. Kabaty) – 473 mieszkańców (43,76%).
Wyniki ankiety Zarząd Dzielnicy Ursynów przekaże do Zarządu Transportu Miejskiego.

schemat_mapki_przejazdu