Wydarzenie

17.04.2024 10:00 - 17.04.2024 12:15
UrsynLab, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
Autor: UD Ursynów

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych - Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Spotkanie poprowadzi specjalista Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Obowiązują zapisy.

Zapisy.

Program spotkania:

1. Rejestracja, przywitanie i informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych na Mazowszu
  2. Przedstawienie możliwości wsparcia w formie dotacji oraz instrumentów zwrotnych na założenie i rozwój działalności gospodarczej
  3. Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027-aktualne nabory
  4. Przedstawienie możliwości wsparcia w ramach Krajowych Programów Operacyjnych
  5. Ogólne informacje na temat Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej
  6. Sesja pytań i odpowiedzi.

UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów to przestrzeń dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych z Ursynowa i Warszawy, zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i budowaniem środowiska lokalnej przedsiębiorczości oraz chcących zmieniać dzielnicę i miasto. Punkt znajduje się w samym sercu Ursynowa, w lokalu położonym przy wejściu do Multikina (al. Komisji Edukacji Narodowej 60). Pracownicy punktu czekają na mieszkańców od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 17.00, a w przypadku popołudniowych wydarzeń, godziny pracy są wydłużane. Dla przedsiębiorczych mieszkańców Ursynowa dostępna jest także przestrzeń coworkingowa.

grafika do informacji

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia