null

Kopa Cwila ponownie zdobyta

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Około 30 dziewczynek, biegnących w strojach sportowych grupą po trawie. W tle korony drzew.

Indywidualne biegi przełajowe rozpoczęły tegoroczne zmagania 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na Ursynowie. W piątek, 24 września, w Parku im. R. Kozłowskiego, u podnóża i na stokach Kopy Cwila, mogliśmy kibicować pond 400 uczniom z ursynowskich szkół podstawowych i średnich.  

Rozegrano łącznie dwanaście biegów w sześciu kategoriach wiekowych. Siódemka najlepszych zawodników z każdej kategorii awansowała do finałów WOM, które już 6 października zostaną rozegrane na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.

1 października, również na Kopie Cwila, rywalizować będą szkolne sztafety.

Wyniki dostępne na stronie https://www.entretiming.pl/wyniki-4/

 

 

Około 40 dziewczynek w strojach sportowych, wbiegających po trawie w zakręt biegu przełajowego. Na drugim planie pneumatyczny, czerwono-niebiski namiot Dzielnicy Ursynów oraz dwa drzewa, w tle park.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Sześciu chłopców w strojach sportowych, wbiegających po trawie na ostatnią prostą biegu. Na drugim planie pneumatyczny, czerwono-niebiski namiot Dzielnicy Ursynów oraz kibce, w tle korony drzew i bloki mieszkalne.
10 dziewcząt - najlepszych zawodniczek stojących na podium sportowym i obok niego. Zawodniczki w strojach sportowych, w rękach trzymają dyplomy. Na drugim planie pneumatyczny, czerwono-niebiski namiot Dzielnicy Ursynów oraz dwa drzewa, w tle korony drzew i bloki mieszkalne.
10 chłopców - najlepszych zawodników stojących na podium sportowym i obok niego. Zawodnicy w strojach sportowych, w rękach trzymają dyplomy. Na drugim planie pneumatyczny, czerwono-niebiski namiot Dzielnicy Ursynów oraz dwa drzewa, w tle korony drzew i bloki mieszkalne.