null

Kultowy cykl „Marek Majewski i przyjaciele”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika do wydarzenia, szczegóły w treści informacji

Powraca cykl spotkań z Markiem Majewskim – satyrykiem, kompozytorem, śpiewającym poetą, scenarzystą i reżyserem licznych programów estradowych, telewizyjnych oraz radiowych. Na muzyczne spotkania zapraszamy do Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”. Koncert inauguracyjny odbędzie się już w środę, 12 kwietnia, o godz. 19.00.

Na scenie, obok gospodarza, wystąpią jego przyjaciele. W kwietniu, podczas pierwszego koncertu, artyście będą towarzyszyć: Krzysztof Daukszewicz, Wojciech Dąbrowski oraz goście z krakowskiej Piwnicy Pod Baranami – Agata Ślazyk i Tomasz Kmiecik.

Krzysztofa Daukszewicza nie trzeba zapewne nikomu specjalnie przedstawiać. Człowiek legenda i człowiek orkiestra - wspaniały satyryk, artysta kabaretowy, felietonista, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Podczas swoich występów potrafi rozśmieszyć do łez.  

Na scenie wystąpi też mieszkaniec Ursynowa, piosenkarz, poeta i kompozytor, Wojciech Dąbrowski. Niepowtarzalny klimat wprowadzą artyści związani z Piwnicą pod Baranami - Agata Ślazyk i Tomasz Kmiecik. Tworzą wspaniałą muzyczną parę, która nie poddaje się „zaszufladkowaniu” do określonego muzycznego gatunku.

- Cykl spotkań z Markiem Majewskim, który cieszył się ogromnym powodzeniem w Domu Sztuki, powraca w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Jestem przekonany, że większa sala i najnowocześniejszy system nagłośnieniowy zapewnią wspaniałe doznania. Do zobaczenia podczas pierwszego spotkania już 12 kwietnia – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.


Bilety (10 zł) są dostępne w recepcji „Alternatyw” oraz w serwisie biletyna.pl.

Znane są także terminy kolejnych muzycznych spotkań: 24 maja, 20 czerwca. To jeszcze nie koniec. Śledźcie naszą stronę internetową i profil na Facebooku.