null

Kupuj lokalnie – kontynuacja akcji

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika do wydarzenia plus plakat. Szczegółowe informacje w treści

Urząd Dzielnicy Ursynów w tym roku także kontynuuje akcję „Kupuj lokalnie nie tylko od święta”. W ten sposób chcemy zachęcić mieszkańców Ursynowa do wsparcia lokalnych przedsiębiorców.

Jak można pomóc? To bardzo proste. Kupując u nich m.in. produkty i dekoracje na wielkanocny stół. Wiele lokalnych, mniejszych firm potrzebuje wsparcia. Akcja została przygotowana z inicjatywy radnej Olgi Górnej.

- Mikro, małym i średnim firmom od kilku lat coraz ciężej jest utrzymać się na rynku. Najpierw pandemia i lockdowny, później wojna za naszą wschodnią granicą, aktualnie wzrost inflacji i rosnące ceny. Cieszę się, że Urząd Dzielnicy Ursynów kontynuuje zainicjowaną przeze mnie akcję „Kupuj lokalnie nie tylko od święta”, której celem jest skoncentrowanie nas - kupujących na ofercie lokalnych przedsiębiorców w czasie wzmożonych, świątecznych zakupów – mówi radna Dzielnicy Ursynów, Olga Górna. - Od naszych zachowań konsumpcyjnych często zależy być albo nie być lokalnego biznesu, czy sklepiku za rogiem. Dlatego zachęcam każdą osobę, aby zajączków, jajeczek i innych ciekawostek, poszukać w mniejszych punktach. Kupujmy świadomie i wspierajmy ursynowskich przedsiębiorców – dodaje.

Prosimy o pomoc w rozpropagowaniu akcji. Można również pobrać plakat do druku (format A4). Chcemy, aby informacja trafiła do jak największej liczby mieszkańców Ursynowa.

Załączniki: