null

Kurs tanga argentyńskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego „La Mirada” zaprasza na międzypokoleniowe kursy tanga argentyńskiego. To doskonała okazja do zwiększenia aktywności, wyjścia z domu, poznania nowych, intersujących ludzi, integracji i dobrej zabawy. Kursy są dofinansowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów w ramach zadania publicznego i przeznaczone dla mieszkańców Ursynowa, z pierwszeństwem osób w wieku 60+.

Aktualnie trwa nabór do grup na semestr wiosenny. Zapisy prowadzone są do 3 grup początkujących i 1 kontynuującej swoją przygodę z tangiem. Każda grupa będzie miała 14 zajęć po 1h 15 min. Cały kurs kosztuje tylko 210 zł za 1osobę - czyli 15 zł za jedne zajęcia!
 
HARMONOGRAM WIOSNA 2023:

1). PONIEDZIAŁKI
miejsce - Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5 (blisko stacji metra Stokłosy)
I grupa - początkujący – poniedziałki, godz. 18.00
II grupa - początkujący – poniedziałki, godz. 19.15
 
2). CZWARTKI
miejsce - Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12b
III grupa - początkujący - czwartki, godz. 18.30
IV grupa - kontynuacja - czwartki, godz. 21.00
 
We wrześniu, w ramach projektu i dotacji z Urzędu Dzielnicy Ursynów, odbędzie się nabór do nowych grup początkujących i grup kontynuujących zajęcia. Prowadzimy zajęcia  również w języku angielskim i rosyjskim, więc zapraszamy obcokrajowców spełniających wymogi programu.
 
6 maja i 3 czerwca w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów odbędą się Milongi, czyli tangowe potańcówki, na których kursanci w praktyce będą mogli sprawdzić swoje umiejętności:
od godz. 17.15 - lekcja kroku podstawowego dla całkowicie początkujących
od godz. 18.00 - milonga dla wszystkich. 
 
Na zajęcia prosimy zabrać wygodne obuwie zmienne, z gładką podeszwą i koniecznie coś do picia - nawodnienie to ważna rzecz. Gwarantowany dobry humor i przyjazna atmosfera!

 Zajęcia i milongi poprowadzą Asia Balowska i Marcin Akielaszek, tancerze i nauczyciele tanga z wieloletnim stażem, od 5 lat prowadzący zajęcia tanga na Ursynowie.

Zapisy i informacje:
adres e-mail: info@lamirada.org.pl
www.lamirada.org.pl;
https://fb.me/e/TzrO29f5
nr telefonu: 608 896 104