null

Listopad w UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wejście do UrsynLab z otwartymi drzwiami
Ursynów wspiera przedsiębiorczych

Na drugi miesiąc funkcjonowania przestrzeni UrsynLab - Przedsiębiorczy Ursynów przygotowaliśmy dla przedsiębiorczych mieszkańców Ursynowa kilka ciekawych propozycji. O kobiecym przywództwie przedsiębiorczym opowie Joanna Burnos, a warsztaty w ramach lokalnego inkubatora startup-ów poprowadzi Artur Waczko. Dla uczniów szkół średnich przygotowaliśmy spotkanie dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji.

Miesiąc kończymy inspirującą rozmową z dr Sebastianem Grabowskim, który opowie mieszkańcom dzielnicy o tym, jak technologie zmieniają nasze miasta.

Warsztaty, szkolenia, konsultacje

Co poniedziałek zapraszamy na konsultacje „ABC działalności gospodarczej”. Na ursynowskich przedsiębiorców czekają także w listopadzie przedstawiciele Urzędu Pracy oraz Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

 - Warsztaty, szkolenia, konsultacje oraz spotkania dla młodzieży, to bogata oferta uruchomionego miesiąc temu punktu dla przedsiębiorczych. Cieszę się, że mieszkańcy biorą udział w wydarzeniach z naszej oferty programowej oraz korzystają z dostępnej przestrzeni coworkingowej  – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak.

Na trzy listopadowe spotkania obowiązują zapisy:

9 listopada - Siła jest kobietą.

22 listopada - Lokalny inkubator startup-ów.

23 listopada - Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak sztuczna inteligencja zmienia nasz świat? (warsztaty dla uczniów szkół średnich).

O przestrzeni UrsynLab

UrsynLab – przedsiębiorczy Ursynów to przestrzeń dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych z Ursynowa i Warszawy, zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i budowaniem środowiska lokalnej przedsiębiorczości oraz chcących zmieniać dzielnicę i miasto.

Znajduje się w samym sercu Ursynowa, w lokalu położonym przy wejściu do Multikina (al. Komisji Edukacji Narodowej 60). Punkt funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 18.00, a w przypadku organizacji wydarzeń godziny pracy są wydłużane. Dla przedsiębiorczych mieszkańców Ursynowa dostępna jest także przestrzeń coworkingowa.

Harmonogram na listopad.