Wydarzenie

null

Luneta Czasu i Powstanie Warszawskie - teatralna gra uliczna

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.09.2021 11:00 - 11.09.2021 12:30
Grafika na której znajduje się narysowana dziecięcą ręką flaga Polski (biało-czerwona), na niej jest rysunkowy wizerunek orła w koronie a pod spodem napis Nasza Historia.
Autor: Fundacja Nasza Historia

„Luneta czasu” to niecodzienny sposób poznawania historii Polski i Warszawy przez najmłodszych. Tym razem dzieci wraz z „Lunetą Czasu” (i rodzicami) będą mogły się przenieść do roku 1944 i zobaczyć jak warszawiacy walczyli i żyli w powstaniu warszawskim.

Spotkają wiele postaci z tamtych czasów. Będą też miały dużo zadań do wykonania. Nie będzie to łatwe, ponieważ przeszkadzać im będą wrodzy agenci. Na najwytrwalsze dzieci czeka nagroda! W postaci historyczne wcielą się wolontariusze i aktorzy. Swój udział potwierdził m.in. Rafael Ferenc, znany z angielskiego filmu: „303. Bitwa o Anglię”.

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat zapraszamy 11 września o godz. 11.00 na ul. KEN 61. Spotkamy się przed wejściem do urzędu dzielnicy Ursynów.

Akcję w formie Teatralnej Gry Ulicznej organizuje Fundacja Nasza Historia. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację do gry: fundacjanaszahistoria@gmail.com.

Projekt został dofinansowany ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Plakat

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap