Wydarzenie

null

Metoda selekcji

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.08.2021 19:00 - 22.08.2021 21:00
DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
Grafika z jednolitym ciemno-fioletowym tłem, na nim znajduje się jaskrawoczerwony trójkąt. Na czubku trujkąta znajduje sie czarna figura stojacego człowieka. W prawym dolnym rogu znajduje się czarna figura idącego w lewą stronę czlowieka.
Autor: DOK Ursynów

Spektakl o ludziach, instynktach i manipulacji.
W Sali spotkań na 11 piętrze spotyka się czworo ludzi – kandydatów na stanowisko dyrektora handlowego. Każdemu z nich zależy na wygrane, na pokonaniu pozostałych. W trakcie procesu rekrutacyjnego poddawani są kolejnym testom – w jaki sposób przez nie przejdą, czy zachowają swoje człowieczeństwo, czy pozwolą zmanipulować się systemom wymyślonym przez korporacje?
Sztuka dotyka ciągle aktualnych tematów, związanych między innymi z granicami prywatnośc

Zespół:
Sztuka powstała w ramach zajęć Gabinetu Spotkań Teatralnych prowadzonych przez Bartłomieja Golę, aktora i reżysera, absolwenta wrocławskiej AST. Pozostali członkowie zespołu to aktorzy-pasjonaci, którzy w codziennym życiu mają inne zajęcia, niektórzy nawet pracują w korporacjach, więc tematykę spektaklu znają niejako „od środka”.

Tytuł oryginalny Metoda Gronholma
Autor: Jordi Galceran Ferrer
Adaptacja: Bartłomiej Gola
Reżyseria: Bartłomiej Gola
Występują:
Agnieszka Bartnikiewicz / Ania Łada,
Magda Oleksiewicz/ Julia Sokołowska,
Monika Pawlik /Paulina Radzymińska,
Tomek Kamiński / Karoli Wyliziński.

W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w przedstawieniu proszone są o kontakt pod nr. tel 22 1255602 do 18.08.

Obowiązuje rezerwacja miejsc od 11.08 pod nr. tel 22 1255602

Plakat-grafika z ciemno-fioletowym tłem. Na środku plakatu znajduje się czerwony, jaskrawy trójkąt. W górnym rogu trójkąta jest zarys postaci jednolicie czarnej, stojącej w pozycji na wprost. W połowie trójkąta znajduje się zarys postaci, całkowicie czarnej, idącej w kierunku z prawej do lewej. Postać ma założone na plecach ręce. W lewym dolnym rogu trójkąta znajduje się zarys postaci kobiecej, również jednolicie czarnej. Postać wyprostowana jest skierowana od lewej do prawej. Na górze plakatu znajduje się napis: Gabinet Spotkań Teatralnych, prezentuje sztukę na podstawie "Metody Gronholma" Jordiego Galcerana Ferrera, reżyseria Bartłomiej Gola. Na dole, pod trójkątem napis: Ania Łada/Magda Oleksiewicz/Paulina Radzimirska/Tomek Kamiński. 22 VIII 2021/godz. 19.00 DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12b, tel. 22 125 56 02, www.dokursynow.pl. Wstęp wolny w reżimie covidowym z telefoniczną rezerwacją miejsc: 22 125 56 02 do 11 VIII. Pod spodem na białym tle: W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu, proszone są o kontakt tel. 22 125 56 03 do 18 VIII. Pod spodem loga: c.a.l. , LAB Meisnera, Ursynów Dzielnicowy Ośrodek Kultury, (na)dajemy ku!turę sieć warszawskich domów kultury, Zakochaj się w Warszawie na Ursynowie