METRO wicemistrzem Polski

Drukuj otwiera się w nowej karcie
zbiorowe zdjęcie zawodników i trenerów na stadioniw
Autor: KS Metro

Michał Topór, Jan Kozerski oraz ich trener Adam Bigos wicemistrzami Polski w Minisiatkówce w kategorii „dwójek”. Jan Bielakowski, Maciej Jędrych, Mikołaj Maskiewicz, Paweł Podbielski, Jacek Szczucki oraz ich trener Łukasz Wasąg na siódmym miejscu.

W dniach 26-28 sierpnia w Arenie Gliwice rozgrywany został 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw Polski w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of Moving. W turnieju zagrało łącznie 194 drużyny z całego kraju. Młodzi zawodnicy i zawodniczki, mistrzowie i wicemistrzowie swoich województw, w sumie 32 zespoły w każdej kategorii – „dwójki” (rocznik 2010 i młodsi), „trójki” (rocznik 2009) oraz „czwórki” (rocznik 2008) – rywalizowały o tytuł MISTRZA Polski.

METRO reprezentowali mistrzowie Mazowsza – w kategorii: „dwójek” Michał Topór i Jan Kozerski z trenerem Adamem Bigosem oraz w kategorii „czwórek” Jan Bielakowski, Maciej Jędrych, Mikołaj Maskiewicz, Paweł Podbielski i Jacek Szczucki z trenerem Łukaszem Wasągiem. Michał i Janek zaprezentowali się znakomicie – zajęli drugie miejsce w kategorii „dwójek” i zdobyli tytuł Wicemistrza Polski, ich starsi koledzy w kategorii „czwórek” zakończyli turniej również na znakomitym, siódmym miejscu.

Więcej informacji: METRO wicemistrzem Polski - KS Metro Warszawa