null

Mikołajkowe seanse filmowe dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika do wydarzenia
Mikołajkowe seanse filmowe dla dzieci

Dwa bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych odbędą się 6 grudnia, we wtorek, w Multikinie Ursynów (al. KEN 60). O godz. 18.00 wyświetlony zostanie film „Kierunek: Księżyc!”, o godz. 18.45 film „ Dziwny Świat”.

Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 24 – 27 listopada na stronie: kulturalny.ursynow.warszawa.pl/ 

 Dziwna filmowa podróż

Bohaterowie rozpoczynają podróż do miejsca, w którym nic nie jest takie, jakie mogłoby się początkowo wydawać. Film „Dziwny Świat” to nowa produkcja Walt Disney Animation Studios i pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata, zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia? Pytanie pozostawiamy otwarte.

Księżycowe przygody rodzeństwa

Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Film „Kierunek: Księżyc!” to opowieść o Piotrku i Ani. Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy swe siły ze strzegącym dziecięcych snów Piaskunem, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po Drodze Mlecznej i poprosi o wsparcie Nocną Wróżkę. Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód. Niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż niejeden superbohater!

Bezpłatne wejściówki

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na filmy, w dniach 24 – 27 listopada należy wysłać swoje zgłoszenie (na jeden wybrany film) na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl/ 

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 28 listopada wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 1 grudnia można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna będzie w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 1 grudnia, od godz. 9.30.

Regulamin:

  1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
  2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden (należy wybrać tylko jeden film). W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Mikołajkowe Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu w dniu 6.12.2022 r.
  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse Filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
  7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.
  8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.