Wydarzenie

null

Mikołajkowe seanse filmowe dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.12.2022 18:45 - 06.12.2022 20:00
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
grafika do wydarzenia

Dwa bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych odbędą się 6 grudnia, we wtorek, w Multikinie Ursynów (al. KEN 60). O godz. 18.00 wyświetlony zostanie film „Kierunek: Księżyc!”, o godz. 18.45 film „ Dziwny Świat”.

Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 24 – 27 listopada na stronie.

Dziwna filmowa podróż

Bohaterowie rozpoczynają podróż do miejsca, w którym nic nie jest takie, jakie mogłoby się początkowo wydawać. Film „Dziwny Świat” to nowa produkcja Walt Disney Animation Studios i pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata, zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia? Pytanie pozostawiamy otwarte.

Księżycowe przygody rodzeństwa

Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Film „Kierunek: Księżyc!” to opowieść o Piotrku i Ani. Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy swe siły ze strzegącym dziecięcych snów Piaskunem, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po Drodze Mlecznej i poprosi o wsparcie Nocną Wróżkę. Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód. Niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż niejeden superbohater!

Regulamin, zasady znajdziecie na stronie.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.