Wydarzenie

null

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.05.2023 11:00 - 20.05.2023 13:00
Osiedle Jary, start przy Szkole Podstawowej nr 313, Cybisa 1, 02-781 Warszawa
Na zielonej trawie leży mapa i kompas.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację to popularyzacyjna impreza na orientację, która odbędzie się w sobotę 20 maja na Osiedlu Jary. Bazą jest Szkoła Podstawowa nr 313 przy ul. Cybisa i to właśnie z tego miejsca od godziny 11:00 startują wszyscy uczestnicy. Do dyspozycji będą cztery trasy o zróżnicowanej długości i trudności, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy możliwe na miejscu przed startem w Biurze Zawodów. Zapraszamy!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację to impreza dedykowana przede wszystkim mieszkańcom Ursynowa, której podstawowym celem jest popularyzacja biegu na orientację oraz umożliwienie mieszkańcom dzielnicy uczestnictwa w wydarzeniu sportowym. 

Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił na jednej z czterech przygotowanych tras, zróżnicowanych pod kątem długości i trudności. Dodatkowo w imprezie udział wezmą najlepsi zawodnicy w biegu na orientację z UNTS Warszawa (Mistrzowie Polski, Europy, Świata Juniorów), którzy będą prowadzić instruktaż dla początkujących.

Szacowana liczba uczestników: 100 osób.

Opłaty:

15 zł osoba niepełnoletnia

30 zł osoba pełnoletnia.