null

Mobilny Serwis Rowerowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Mobilny Serwis Rowerowy

Przeserwisuj swój rower w trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności – bezpłatnie! 7 dni święta zrównoważonej mobilności, 7 lokalizacji i grupa serwisantów oczekujących na Twój rower. Start akcji na Ursynowie – w sobotę, 16 września.

„Oszczędzaj energię” – to hasło przewodnie tegorocznego Europejskiego Tygodnia Mobilności. Oszczędzanie prądu elektrycznego, czy paliwa jest istotne zarówno z punktu widzenia naszych portfeli, jak i dążenia do neutralności klimatycznej. Chcesz oszczędzać pieniądze i planetę, a przy okazji spalać nadprogramowe kalorie? Wybór jest prosty – postaw na rower.

Dziękujemy, że wybieracie rower

Mobilny Serwis Rowerowy, oferowany w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności stanowi symboliczne podziękowanie dla tych wszystkich, którzy regularnie, często w niepogodzie, dają dobry przykład i decydują się na podróż z wykorzystaniem pojazdów napędzanych nie benzyną, a siłą własnych mięśni. To także zachęta dla jeszcze niezachęconych do wypróbowania tej formy transportu.  

Jak działa serwis?

Szybki serwis i test sprawności roweru pozwala wykryć, a następnie wyeliminować podstawowe zagrożenia takie jak niesprawne hamulce lub przerzutki. Serwisanci sprawdzają też rowery pod kątem obowiązkowego wyposażenia.

Oprócz szybkich usług na poczekaniu” można będzie też zostawić rower na bardziej zaawansowany serwis i odebrać go za kilka godzin. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z usługi, ale nie mają czasu stać w kolejce. Rower można na przykład zostawić z rana i odebrać po pracy.

Na Ursynowie Mobilny Serwis Rowerowy znajdziecie w przy stacji metra Kabaty, w rejonie skrzyżowania al. Komisji Edukacji Narodowej i ul. Wąwozowej, w godz. 9.00 – 19.00.

Wszystkie szczegóły i pozostałe lokalizacje na stronie.