null

Mój przyjaciel wampir – seans filmowy dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: UD Ursynów

Zapraszamy na bezpłatny, przedpremierowy pokaz filmu „Mój przyjaciel wampir” w reżyserii Joann Sfar. Seans odbędzie się 28 października, w czwartek, o godz. 18.00 w Multikinie Ursynów. Odbiór jednoosobowych wejściówek będzie możliwy w dniach 20 - 22 października w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. 

Bezpłatne wejściówki – zasady 

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Mój przyjaciel wampir”, należy w dniach 20-22 października (do godz. 17.00) wysłać swoje zgłoszenie na stronie https://kulturalny.ursynow.warszawa.pl/  

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 22 października będzie wysłany e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może pisemnie upoważnić do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem. 

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 

26 października można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja będzie dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w Urzędzie 27 października, od godz. 9.00. 

Regulamin:

  1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
  2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. Mój przyjaciel wampir w dniu 28.10.2021 r.
  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse Filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
  7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.
  8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. 


O filmie „Mój przyjaciel wampir”

Chociaż wygląda na dziesięciolatka, to tak naprawdę ma już ponad 300 lat! Mały Wampirek – bo o nim mowa – od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to tak naprawdę, coraz częściej, bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie. Pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnątrz jest pełen niebezpieczeństw. Nie przekonuje to jednak Wampirka, który wspierany przez wiernego buldoga Fantomasza, potajemnie wymyka się na poszukiwanie przyjaciół. W trakcie swoich wędrówek pozna nieco strachliwego chłopca Michaela, ale też przyciągnie uwagę Gibbusa – starego wroga jego wampirzej rodziny. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie ludzi Wampirek poradzi sobie i czy znajomość z nowym kolegą pozwoli mu ochronić bliskich? Przekonacie się już wkrótce, kiedy tylko zapadnie zmrok.
https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/M%C3%B3j+przyjaciel+wampir+Zwiastun+nr+1+polski-59298

Plakat do wydarzenia pn. Seanse Filmowe dla Dzieci - Mój przyjaciel Wampir. Wszystkie informacje znajdują się w treści wydarzenia.