Wydarzenie

null

Musical „Pan Niezwykły”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.09.2023 18:30 - 04.09.2023 20:00
Scena Relax, Złota 8, 00-019 Warszawa
na pierwszym planie sześć osób przebranych w stroje klanów kolorowe sa na scenie w tle widać kolorową scenografię: duży lizak. muchomor , domek, zieleń, scenografia ciemna
Musical „Pan Niezwykły”

Dzieci alarmują dzieci co czyha na nie w sieci. Musical „Pan Niezwykły” to przedsięwzięcie edukacyjno-kulturalne w zakresie profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży, a tym samym niecodzienna forma terapii. Mamy do rozdania 600 bezpłatnych wejściówek. Chętnych zapraszamy do informacji na parterze Urzędu Dzielnicy Ursynów, od 29 sierpnia do 4 września, w godzinach pracy urzędu (8.00 – 16.00).

Seans odbędzie się w poniedziałek, 4 września, o godz. 18.30, w Scenie Relax (ul. Złota 8). 

Przedsięwzięcie powstało we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, MAT Musicalową Akademią Talentów i Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. 

"Pan Niezwykły" to musical, którego bohaterami i aktorami są młodzi ludzie. Ten innowacyjny program to pewnego rodzaju pilotaż nowoczesnych działań rehabilitacyjnych. Musical, w którym w naturalny dla młodego odbiorcy sposób, poprzez piosenki i teksty prezentowane prostym, młodzieżowym językiem, dziecięcy aktorzy i ich przekaz stają się częścią terapii i profilaktyki. Inicjatywa dedykowana jest osobom w wieku od 7. do 19. roku życia. 

Spektakl opowiada o podróży Klary, która wchodzi w wirtualny świat pełen niespodzianek, fantazyjnych historii, ale też co za tym idzie zagrożeń i słabości. W ramach projektu, po każdym spektaklu, przeprowadzone zostaną elementy arteterapii oraz spotkania z psychologiem. Musical jest pełen barw, ciekawych zwrotów akcji i zaskakujących refleksji.

"Pan Niezwykły" opiera się na założeniach walki z uzależnieniami dzieci i młodzieży zgodnymi z Mazowieckim Programem Ochrony Zdrowia Psychicznego. Musical adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego oraz ich rodziców i opiekunów prawnych. W ramach zadania przeprowadzone zostanie także podsumowanie poruszanych treści przez psychologa.