null

Najbliższa potańcówka na Zielonym Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie widać kilkadziesiąt ludzi kobiety i mężczyźni tańczą w tle widać balon w kolorze czerwonym oraz namioty niebieskie
Autor: UD Ursynów

​​​​​​​To zawsze jest wspaniała zabawa. Na kolejną potańcówkę zapraszamy już w sobotę, 22 lipca, od godz. 17.00. Odbędzie się przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów. Dodatkową atrakcją będzie stanowisko Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. A następna potańcówka pierwszy raz na Torze Wyścigów Konnych Służew.

To międzypokoleniowe wydarzenie cieszy się niesłabnącą popularnością. Dwie potańcówki już za nami, a na trzech jeszcze będzie można się pobawić w godzinach 17.00 – 21.30.

W najbliższą sobotę, 22 lipca zapraszamy na teren przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b). Kolejna, sierpniowa potańcówka odbędzie się po raz pierwszy na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. A sezon zakończymy 2 września w Sadku Natolińskim.

Potańcówki to nie tylko muzyka, taniec i zabawa prowadzona przez wodzireja. Można przy okazji obejrzeć wystawę plenerową o Ursynowie. Mamy też coś dla najmłodszych uczestników zabawy – są to ogromny dmuchaniec, animacje, konkursy i zabawy. Gwarantujemy również odpłatną strefę gastronomiczną.

Na kolejnej potańcówce będzie z nami Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji i to z okazji swojego 25-lecia. UCSiR również przygotuje wyjątkowe atrakcje, takie jak zajęcia aerobiku. Będą też losowane drobne upominki.