null

Najbliższa Wyprzedaż Garażowa 19 czerwca - REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Na parkingu przy al. KEN 61 po raz kolejny spotkamy się na Ursynowskiej Garażówce w niedzielę, 19 czerwca, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja ruszy w piątek, 10 czerwca. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona.

INFORMUJEMY ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY REJESTRACJĘ NA GARAZÓWKĘ. Ostatnia zarejestrowana osoba przesłała maila z wypełnioną kartą rejestracyjną 12 czerwca br. o g.19.50

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce

Rekrutację urząd rozpoczyna 10 czerwca (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż 17 czerwca (piątek), o godz. 15.00. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać  Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu garażówki.

Możliwa będzie także rejestracja osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).

Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 9.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Wszystkich uczestników obowiązywać będzie Regulamin

Plakat