null

Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Szopka Bożonarodzeniowa, na pierwszym planie Święta Rodzina
Autor: UD Ursynów

Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe, organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Będzie to już dwudziesta szósta odsłona tego popularnego konkursu.

Rozstrzygnięcie i podsumowanie konkursu nastąpi 16 stycznia 2022 r.  Deklarację o przystąpieniu do konkursu należy zgłosić elektronicznie w dniach 6-10 grudnia 2021 r. 

- Od ponad dwudziestu pięciu lat organizując ten konkurs Urząd Dzielnicy Ursynów włącza się w działania popularyzujące nie tylko polską tradycję, ale także amatorską sztukę. Co roku zadziwia wyobraźnia, kreatywność, pracowitość i oryginalne podejście uczestników konkursu. Zgromadzone w konkursie prace są świąteczną ozdobą i atrakcją dla klientów urzędu  – mówi Zastępca Burmistrz Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski. - Liczymy na to, że jak co roku udział w konkursie weźmie wielu uczestników - dodaje

O konkursie

Jest on adresowany do dzieci z oddziałów przedszkolnych dla dzieci sześcioletnich, uczennic i uczniów ursynowskich szkół podstawowych, a także do dzieci uczestniczących w zajęciach plastycznych, organizowanych przez różne podmioty działające na terenie naszej dzielnicy. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie plastyczne formy przestrzenne, wykonane w dowolnej technice. Mogą być to prace indywidualne lub zbiorowe. 

Załączniki: