null

Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe – ostatnie dni na zgłoszenie się do konkursu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Szopka Bożonarodzeniowa, na pierwszym planie Święta Rodzina
Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe – konkurs | Autor: UD Ursynów

Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe, organizowanym przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Będzie to już dwudziesta siódma odsłona tego popularnego konkursu.

Zgłoszenie należy wysyłać na adres: szopki@ursynow.pl do 8 grudnia 2022 roku.

Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie plastyczne formy przestrzenne, wykonane w dowolnej technice. Mogą być to prace indywidualne lub zbiorowe. Konkurs jest adresowany do dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczennic i uczniów ursynowskich szkół podstawowych, a także do dzieci uczestniczących w zajęciach plastycznych, organizowanych przez różne podmioty działające na terenie naszej dzielnicy.

- Wspaniałych pomysłów nie brakuje. Każdy zaskakuje oryginalnością i precyzją wykonania. Czasami aż trudno uwierzyć, że szopki wykonały dzieci. Co roku czekam z niecierpliwością na wystawę wybranych prac w urzędzie. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników takich form. Już dzisiaj zapraszam – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski.

Wystawę wybranych w urzędzie będzie można obejrzeć od 16 grudnia. Rozstrzygnięcie i podsumowanie konkursu zaplanowano na 15 stycznia 2023 roku.