Wydarzenie

null

„Nasze magiczne Encanto” – seans filmowy dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.11.2021 18:00 - 26.11.2021 19:30
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
Seanse filmowe dla dzieci Nasze Magiczne Encanto
Autor: UD Ursynów

Zapraszamy na bezpłatny, przedpremierowy pokaz filmu „Nasze magiczne Encanto”, w reżyserii J. Bush. Seans odbędzie się 26 listopada (piątek), o godz. 18.00, w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 18 - 22 listopada.

Magiczny film

„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Bezpłatne karty wstępu:

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Nasze magiczne Elcanto ”, w terminie 18-22 listopada (do godz. 12.00)  należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie internetowej.

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 23 listopada wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 26 listopada można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 26 listopada, od godz. 9.30.

Plakat do wydarzenia „NASZE MAGICZNE ENCANTO”

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.