null

Nowe udogodnienia w urzędzie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
po lerej budka do cichych rozmów w tle okno po prawej wysokie białe urządzenie z ekranem
Nowe udogodnienia w urzędzie

Chcemy żeby było wygodniej i sprawniej. W urzędzie stanął drugi opłatomat oraz budka do cichych rozmów. To udogodnienia dla mieszkańców dzielnicy, którzy załatwiają sprawy w naszym urzędzie.

Urządzenia znajdują się na parterze. Opłatomat stanął przy pierwszym takim urządzeniu, od strony al. KEN. Co ważne, ma on także funkcję płatności gotówką (nie tylko kartą). Przyspieszy to czas załatwiania spraw w urzędzie, zwłaszcza w porannym szczycie.

- Pracujemy też nad rozwiązaniem, które umożliwi dokonywanie płatności przy stanowiskach obsługi. Zostały ostatnie formalności i niedługo będziemy ruszać z pilotażem – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski.

Na parterze, od strony ul. I. Gandhi, stanęła także budka do cichych rozmów. Może z niej skorzystać każdy, kto załatwiając sprawę w urzędzie, potrzebuje w ciszy porozmawiać przez telefon lub na przykład popracować. W budce jest krzesło i mały stolik. Budka została nam przekazana od jednej z miejskich jednostek.

na pierwszym planie widać urządzenie wysokie białe z ekranem, po prawej stronie widać okno w tle po lewej kawałek holu
Zobacz galerię (2 zdjęć)
na pierwszym planie widać budkę w kolorze drewna po lejek stronie drzwi wejściowe i wyjściowe do urzędu po prawej stronie okno