null

Odczarowanie Hospicjum - piknik charytatywny

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie widzimy dużego, fioletowego, pluszowego smoka, który bawi się z dziewczynką. Smok jest przebraniem, które ma na sobie dorosły człowiek. W tle widoczna jest scena, na której znajduje się kobieta w czerwonej, cekinowe sukni, a przed sceną siedzi na krzesłach licznie zgromadzona widownia.
Autor: Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

To wydarzenie przepełnione pozytywną energią. To świetna okazja do wsparcia i zabawy. Zapraszamy na 12. Charytatywny Piknik Rodzinny „Odczarowanie Hospicjum”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 września 2023 r., w ogrodzie przy ul. Pileckiego 105. Piknik poprowadzi Łukasz Choroń.

Ursynowskie Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa to miejsce życia, w którym najważniejszy jest drugi człowiek i jego potrzeby. Także w tym roku organizatorzy zapraszają odwiedzających do stoiska z cegiełkami. Każda z nich wesprze zbiórkę na zakup koncentratorów tlenu dla pacjentów hospicjum. Zbiórkę można wesprzeć już dziś na zrzutka.pl.

Na zielonym terenie Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa odbędzie się 12. Charytatywny Piknik Rodzinny “Odczarowanie Hospicjum”. Wydarzenie rozpocznie się 23 września, o godz. 12.00 i potrwa do godz. 16.00. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi do zaczarowanego ogrodu, w którym zapowiadają liczne atrakcje dla uczestników. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podczas tegorocznego pikniku  na scenie zobaczymy Teatr Katarynkę, iluzjonistę Konrada Modzelewskiego, animacje dla dzieci w wydaniu "Uśmiechu warte”, pokaz tańca irlandzkiego oraz występ wokalny Warszawskiej Orkiestry Społecznej. Ponadto goście wydarzenia mogą liczyć na neuromasaże, warsztaty manualne, porady fizjoterapeutyczne, malowanki, naukę języka angielskiego przez zabawę, potrawy z grilla, miody z pasieki fundacji, słodki poczęstunek i wiele innych atrakcji! 

Wszyscy uczestnicy oraz artyści estradowi wspierają hospicjum charytatywnie. Patronatem wydarzenia jest Burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa od 33 lat niesie bezpłatną pomoc ludziom, którzy u kresu choroby onkologicznej bardziej niż kiedykolwiek potrzebują troski, serdeczności i poczucia bezpieczeństwa. W skali roku Fundacja otacza opieką około 2500 pacjentów oraz rodziny chorych. Więcej informacji o fundacji oraz podejmowanych inicjatywach dostępne są na stronie oraz facebooku.