null

Odczarowanie Hospicjum: piknik charytatywny dla mieszkańców Ursynowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wolontariusze, organizatorzy i goście zaproszeni na piknik Rodzinny Odczarowanie Hospicjum

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaprasza na 10. Charytatywny Piknik Rodzinny Odczarowanie Hospicjum. Wydarzenie odbędzie się 25 września 2021 r. w ogrodzie przy ul. Pileckiego 105. Piknik poprowadzi Conrado Moreno.

Już w 25 września 2021 r. (sobota) na zielonym terenie Fundacji Hospicjum Onkologiczne odbędzie się 10. Charytatywny Piknik Rodzinny “Odczarowanie Hospicjum”. Wydarzenie potrwa od 12:00 do 16:00. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi do zaczarowanego ogrodu, w którym zapowiadają liczne atrakcje dla uczestników na scenie oraz stoiskach wystawców. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dobra zabawa

Podczas tegorocznego Pikniku na scenie pojawią m.in. Teatr Katarynka, Kwartet Szafa Gra oraz Centrum Nauki Kopernik, a także Loocas Dance Center. Nie zabraknie też występu iluzjonisty i brzuchomówcy! Ponadto szykują się kolorowanki, quiz z wiedzy o Ursynowie i warsztaty dla najmłodszych. Uczestnicy będą mogli też znaleźć coś na ząb. Wszyscy uczestnicy oraz artyści estradowi wspierają hospicjum charytatywnie. Więcej informacji o wystawcach można znaleźć na Facebooku. Patronami wydarzenia są Burmistrz Dzielnicy Ursynów, Miasto Stołeczne Warszawa oraz haloursynow.pl.

Pomagania czas

Odczarowanie Hospicjum to wydarzenie przepełnione pozytywną energią. To świetna okazja do zabawy, ale też poznania Fundacji. Jego celem jest uświadamianie, że ursynowskie hospicjum to miejsce życia, w którym najważniejszy jest drugi człowiek i jego potrzeby. W tym roku organizatorzy zapraszają odwiedzających do stoiska z cegiełkami. Każda z nich wesprze zbiórkę na remont pomieszczeń hospicjum, które wymagają modernizacji, by zapewnić komfort rodzinom pacjentów a także pracownikom. Zbiórkę można wesprzeć już dziś na zrzutka.pl/h2m258.

Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa od 31 lat niesie bezpłatną pomoc ludziom, którzy u kresu choroby onkologicznej bardziej niż kiedykolwiek potrzebują troski, serdeczności i poczucia bezpieczeństwa. W skali roku Fundacja otacza opieką około 2500 pacjentów oraz rodziny chorych. Wszelkie informacja o Fundacji oraz podejmowanych inicjatywach dostępne są na fho.org.pl oraz facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne.

Kontakt: Maja Wiśniewska, koordynator ds. komunikacji

email: maja.wisniewska@fho.org.pl, tel. 734 412 092