null

Oferta pracy dla psychologa

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 19 poszukuje pracownika na stanowisko Psycholog.

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań określonych w planie pracy poradni,
  • Współpraca z wyznaczonym przedszkolem,
  • Diagnoza dzieci w wieku przedszkolym,
  • Monitorowanie działań postdiagnostycznych prowadzonego przypadku.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej badanych przypadków, opracowywanie opinii, orzeczeń w sprawach określonych przepisami prawa.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • umiejętność badania testami dzieci w wieku przedszkolnym,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w pracę i chęć pomocy innym,
  • odpowiedzialność i praca w zgodzie z zasadami etyki.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze pracy,
  • umowę na zastępstwo do 31.08.2022r.,
  • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • superwizje zespołowe.