null

Ogłoszenie II przetargu ustnego nieograniczonego na łączną sprzedaż lokali użytkowych nr 6 i 7 w Warszawie w Dzielnicy Ursynów przy ul. Stefana Szolc – Rogozińskiego 1

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Drugi przetarg ustny nieograniczony na łączną sprzedaż lokali użytkowych nr 6 i 7 usytuowanych w budynku położonym w Warszawie w Dzielnicy Ursynów przy ul. Stefana Szolc – Rogozińskiego 1 wraz z udziałem w prawie użytkowania wieczystego gruntu.

Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ogłasza przetarg ustny nieograniczony na łączną sprzedaż lokali użytkowych nr 6 i 7 usytuowanych w budynku położonym w Warszawie w Dzielnicy Ursynów przy ul. Stefana Szolc – Rogozińskiego 1 wraz z udziałem w prawie użytkowania wieczystego gruntu. 

Przetarg odbędzie się w dniu 25 września 2023 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów Miasta Stołecznego Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61, sala nr 136. 

Regulamin przetargu dodatkowo dostępny jest w ETO (Elektroniczna Tablica Ogłoszeń m. st. Warszawy), BIP m.st. Warszawy oraz w serwisie internetowym.

 

Załączniki: