Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości m. st. Warszawy - ul. Cynamonowa

Ogłoszenie przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Warszawie przy ul. Cynamonowej.

Prezydent m.st. Warszawy informuje, że na Elektronicznej Tablicy Ogłoszeń Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy (ETO) eto.um.warszawa.pl oraz na stronie internetowej miasta stołecznego Warszawy i w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Cynamonowej, stanowiącej własność miasta stołecznego Warszawy, uregulowanej w księdze wieczystej nr WA2M/00418482/6, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 4/43 o powierzchni 4 780 m2 w obrębie 1-10-27.

Wszystkie informacje znajdują sie w BIP oraz na stronie.