Ogłoszenie przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości przy ul. Kadryla róg ul. Tramblanki

Ogłoszenie przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Warszawie przy ul. Kadryla róg ul. Tramblanki

Prezydent m.st. Warszawy informuje, że na Elektronicznej Tablicy Ogłoszeń Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy (ETO) eto.um.warszawa.pl oraz na stronie internetowej miasta stołecznego Warszawy um.warszawa.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż  nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność miasta stołecznego Warszawy, położonej w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Kadryla róg ul. Tramblanki, oznaczonej jako działki ewidencyjne nr 10/8 i nr 10/10 o łącznej powierzchni 1 328 m2 w obrębie 1-08-36, uregulowanej w księdze wieczystej nr WA5M/00480075/6.

Wiecej informacji w BIP oraz na stronie.