null

Ogólnopolski Konkurs Piosenek Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na pierwszym planie szećć osób dwie kobiety i czterech mężczyzn stoją na kolorowej ściance, wszyscy uśmiechnięci
Autor: UCK Alternatywy

Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” już po raz drugi organizuje ogólnopolski konkurs piosenek. W tym roku uczestniczki i uczestnicy zmierzą się z repertuarem Anny Jantar, a w jury zasiądą m.in. Natalia Kukulska, Adam Sztaba i Michał Dąbrówka. Laureaci konkursu wystąpią na żywo podczas Gali Finałowej 22 czerwca 2023 r.

O konkursie

Druga edycja konkursu nosi tytuł „Tyle słońca w całym mieście” - uczestniczki i uczestnicy wykonywać będą piosenki z repertuaru Anny Jantar. Konkurs skierowany jest do solistów, duetów, triów i zespołów wokalnych z całego kraju. Obowiązujące kategorie to: a) przedszkolaki, b) uczniowie szkół podstawowych, c) młodzież i dorośli, d) duety, tria, grupy muzyczne. Zeszłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, spośród ogromnej liczby zgłoszeń jury wyłoniło aż 14 laureatów w 4 kategoriach!

Od 11 kwietnia do 11 maja 2023 r. (do godz. 24.00) na adres konkurs@alternatywy.art należy przesłać kartę zgłoszenia (dostępną na stronie www.alternatywy.art) oraz link, który pozwoli na obejrzenie i ściągnięcie nagrania audio-wideo z wybraną piosenką Anny Jantar w wykonaniu uczestniczki/uczestnika/uczestników.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 czerwca 2023 r. Nagrodą dla laureatów 1, 2 i 3 miejsca jest prezentacja utworu konkursowego na żywo podczas Gali Finałowej, wręczone zostaną także nagrody finansowe i rzeczowe. Wieczór uświetni recital Natalii Kukulskiej.

Wszystkie informacje na stronie „Alternatyw”.