null

Ostatnia w tym roku Ursynowska Garażówka - REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na czarnym tle biały napis Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Na Ursynowskiej Wyprzedaży Garażowej spotkamy się w niedzielę, 5 grudnia, w godz. 12.00-16.00, na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Rejestracja startuje  w piątek, 26 listopada. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 170. Podczas wydarzenia będzie można także wesprzeć Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Informujemy, że limit miejsc na naszą Garażówkę został wyczerpany. Ostatnie, prawidłowo przesłane zgłoszenie zostało przyjęte z godziny 12.50 z poniedziałku - 29 listopada br. REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

Garażówka z Fundacją Hospicjum Onkologiczne 

Na parkingu przy urzędzie pojawią się wolontariusze z puszkami. Będzie można wrzucić do nich pieniądze, które zostaną przekazane fundacji. 
Poza tym podczas wydarzenia będzie stoisko z książkami zorganizowane przez Ursynotekę. Dochód ze sprzedaży książek zostanie również przekazany na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce

Rekrutację urząd rozpoczyna 26 listopada (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu 170 miejsc, ale nie później niż 3 grudnia (piątek), o godz. 15.00.  Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. 
Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Garażówki.
Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).

Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na Garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Uczestników Garażówki obowiązuje Regulamin.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, czyli obowiązujących tego dnia rządowych wytycznych dot. organizacji imprez plenerowych w okresie pandemii COVID-19. Będą one bezwzględnie egzekwowane. Na wystawcach spoczywać będzie odpowiedzialność za niedostosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych.

Plakat do wydarzenia Ursynowska Garażówka