Wydarzenie

null

Ostatnie ligowe emocje w 2021 r. przy Dereniowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.12.2021 17:00 - 04.12.2021 19:00
Hala UCSiR, Dereniowa 48
Plakat do wydarzenia.

W sobotę ostatnie, tegoroczne ligowe emocje w hali przy Dereniowej. 4 grudnia o 17.00 siatkarze Metra będą podejmować w kolejnej drugoligowej batalii zespół UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski. Mimo, że zagramy z drużyną, która na tę chwilę zajmuje ostatnią lokatę w tabeli to zapowiada się ciężki mecz. W wyrównanej grupie II 2. ligi trzeba włożyć maksimum sił i umiejętności, aby zwyciężać w poszczególnych setach i spotkaniach!

Podopieczni Marcina Lubiejewskiego i Tomasza Walendzika w ostatni weekend wybrali się na Podlasie, na rywalizację z zawsze groźnym na swoim parkiecie UKS Centrum Augustów. Jednak od pierwszej piłki meczu byliśmy stroną dominującą i przełożyło się to na pewne zwycięstwo 3-0 (25-18, 25-19, 26-24). W barbórkowy wieczór będziemy chcieli kontynuować zwycięską partię i przy maksymalnej koncentracji, ale również i głośnym wsparciu kibiców pokonać kolejnego ligowego rywala. A tym samym umocnić się w czołówce ligowej tabeli.

UWAGA! Nasz Klub po raz kolejny będzie uczestniczył w przedświątecznej akcji wsparcia dla dzieci leczonych onkologicznie pod skrzydłami nieocenionej Fundacji Herosi. Przy okazji meczu będzie możliwość nabycia unikalnego kalendarza na 2022 r. z wizerunkami reprezentantów Polski, sprzedawanego jako cegiełka przez Fundację. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy pomoże sfinansować leczenie dzieci dzielnie walczących z nowotworami.

Serdecznie zapraszamy na Ursynów do kibicowania "Metrowcom". Kolejna okazja do tego dopiero 8 stycznia 2022 roku.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.