Wydarzenie

null

Parkrun Warszawa-Ursynów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.05.2022 09:00 - 07.05.2022 10:00
Park przy Bażantarni, Przy Bażantarni 3, 02-793 Warszawa
Na zdjęciu znajduje się grupa osób w różnym wieku ubranych w stroje przeznaczone do biegania. Stroje są wielokolorowe. Pierwszy rząd osób kuca a drugi stoi. Zdjęcie wykonano w letniej scenerii. Po środku kadru stoi pies.
Autor: Parkrun Warszawa-Ursynów

Parkrun to bezpłatne biegi na dystansie 5 km przeznaczone dla każdego bez względu na wiek czy też kondycję, organizowane w każdą sobotę o 9.00. Celem naszej inicjatywy jest promocja aktywności fizycznej w formie dogodnej dla uczestników oraz znoszenie barier w dostępie do sportu powszechnego. Dodatkowo parkrun ma na celu integrację lokalnych społeczności oraz zaangażowanie społeczne mieszkańców.

Parkrun to globalna inicjatywa skupiająca miliony uczestników w wielu krajach. Nasze spotkania organizowane są cyklicznie w ponad 2000 lokalizacji na świecie, a parkrun Warszawa-Ursynów jedną z ponad 80 lokalizacji w Polsce i kilku w Warszawie. Biegamy w naszym parku co tydzień od 2015 roku.

Zapraszamy do pokonania trasy marszem, truchtem lub biegiem. A jeśli 5 km dla Ciebie to za dużo, to zostań naszym wolontariuszem. Dołącz do nas w sobotę w Parku Przy Bażantarni!

Szczegółowe informacje na stronie.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.