Wydarzenie

null

Pola Chobot & Adam Baran

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.09.2021 18:00 - 26.09.2021 19:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Mówią o sobie, że lubią rzeczy ciężkie, przeszywające, mgliste. Pola – wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W zespole dzikość i czysta energia. Adam – gitarzysta i kompozytor. Uosobienie równowagi i skupienia. Razem tworzą organizm, twórczą symbiozę, która wyraża się w ich muzyce.

Debiutancki album duetu „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?” (2019) spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem zarówno krytyków, jak i słuchaczy. Zabawa konwencją, poetyckość w warstwie tekstowej i charakterystyczne gitarowe riffy złożyły się na intrygującą opowieść o skrajnych emocjach.

Najnowszy minialbum Poli Chobot & Adama Barana „Trzeba mi” ukazał się 26 marca. Jest poetycką opowieścią o początku i końcu, odradzaniu się i stwarzaniu na nowo. Tajemniczy i intymny dziennik, w którym senny klimat przestrzennych gitar i fortepianu łączy się z przejmującym głosem wyśpiewującym pełną emocji historię, której podstawą jest miłość.

Nowy album zwiastuje nieznany dotąd kierunek w twórczości duetu, który nie rezygnując z eksperymentowania, organicznych brzmień i gitarowych riffów, rozwija swój unikatowy, niepowtarzalny styl.

Sala kameralna.

Bilety: 20/30 zł

Bilety dostępne na stronie biletyna.pl: https://bit.ly/38OBdsv.

Plakat

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.