Wydarzenie

null

Polski Ład oczami przedsiębiorcy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.01.2022 18:00 - 20.01.2022 20:00
Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
widok z góry na stół, na którym widać dwie dłonie, papiery, długopis i laptop

W czwartek (20 stycznia), o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie online "Polski Ład oczami przedsiębiorcy". Obowiązuje bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby otrzymać link, należy wysłać zgłoszenie na adres: przedsiebiorczosc@ursynow.pl do 19 stycznia 2022 roku.

Podczas spotkania Krzysztof Piasecki omówi zmiany dotyczące składek i podatków przedsiębiorców, a na życzenie uczestników – także związane z płacami pracowników i zleceniobiorców. Będzie również czas na pytania i odpowiedzi. 

Zapraszamy też do śledzenia nowego profilu na Facebooku „Przedsiębiorczy Ursynów”, prowadzonego przez Urząd Dzielnicy Ursynów i promującego przedsiębiorczość na Ursynowie. Tam mieszkańcy dzielnicy znajdą informacje o działaniach promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości. Osoby przedsiębiorcze znajdą informacje dotyczące szkoleń, wydarzeń dedykowanych oraz programów przygotowanych dla przedsiębiorców. Będzie to także miejsce wymiany informacji, doświadczeń i dobrych praktyk związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.