null

Pomocna torba Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa przy wsparciu finansowym Urzędu Dzielnicy Ursynów realizuje projekt POMOCNA TORBA. W ramach akcji do punktów sprzedaży w wakacje trafi 10 000 toreb. 

- Od lat wspomagamy Hospicjum Onkologiczne w akcjach i wydarzeniach, m.in. biorąc co roku udział w „Polach Nadziei”. Projekt „POMOCNA TORBA” to kolejna aktywność którą wspieramy. Jestem przekonany, że dzięki tym torbom więcej osób pozna lepiej działalność hospicjum i zechce dołączyć do grona wspierających jego funkcjonowanie – mówi Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Udział w akcji

Jeśli masz sklep i chcesz otrzymać 50 toreb, napisz do koordynatora projektu: pomocnatorba@fho.org.pl. Torby zostaną dostarczone na wskazany adres.

POMOCNA TORBA  ma format A3. Jej użytkowanie przyczynia się do wspierania działań proekologicznych o charakterze less waste.  Tym samym wpisuje się w świętowanie Międzynarodowego Dnia bez Toreb Foliowych który na całym świecie obchodzony jest 3 lipca.

Co ważne chcemy zachęcić i zaprosić do wspierania hospicjum całą warszawską społeczność. Jest to wzajemna życzliwość, która przynieść może wielostronne korzyści: zarówno Państwu,  jak i hospicjum” – informuje o akcji  Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

Więcej informacji o akcji TU

po lewej stronie kawałek trawnika i drewniane skrzynki z czerwonymi kwiatami na kamienistej podmórówce, na tej samej podmurówce brązowa papierowa pomocna torba z logotypami urzędu oraz hospicjum onkologicznego.