null

Porozmawiaj z burmistrzem Ursynowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie widać tyłem stojących kilkunastu ludzi w tle namiot w namiocie burmistrz Dzielnicy Ursynów Robert Kempa
Porozmawiaj z burmistrzem Ursynowa | Autor: UD Ursynów

​​​​​​​Burmistrz Robert Kempa zaprasza na trzy otwarte spotkania. Pierwsze odbędzie się już w następny czwartek, 22 września na terenie przy Szkole Podstawowej nr 399. Kolejne 27 września na Zielonym Ursynowie i 2 października przy urzędzie.

- Bardzo się cieszę, że znowu będę mógł spotkać się z mieszkańcami Ursynowa. Wysłucham wszystkich i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Będzie to też okazja, aby podsumować ostatnie wydarzenia i zaprezentować plany na przyszłość  – mówi Robert Kempa. 

Zapraszamy na spotkanie 22 września, na terenie obok Szkoły Podstawowej nr 399 (skrzyżowanie ul. Iwanowa – Szajnowicza i Zaruby), w godz. 16.00 – 18.00. Z burmistrzem będzie można porozmawiać także 27 września (wtorek) przy Wypożyczalni nr 34 Biblioteki Publicznej im. J. U. Niemcewicza przy ul. 6 sierpnia, także w godz. 16.00 – 18.00 oraz 2 października (niedziela) podczas Ursynowskiej Wyprzedaży Garażowej przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, w godz. 12.00 – 14.00.