null

Potańcówka na Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na pierwszym planie widać tańczące kobiety i mężczyźni jest półmrok
Potańcówka | Autor: UD Ursynów

To czwarta w tym roku potańcówka, ale pierwsza w takim miejscu. Zapraszamy na wspaniałą zabawę razem z Torem Wyścigów Konnych Służewiec już w sobotę, 19 sierpnia. Bawimy się w godz. 17.00 – 21.30.

- To pierwsza potańcówka na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Miejsce jest wprost idealne, dużo przestrzeni, dużo zieleni i piękne otoczenie. Wierzę, że frekwencja dopisze, tak jak na wszystkich potańcówkach. Dobra zabawa gwarantowana – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Aby ułatwić dojazd do tego miejsca od strony Zielonego Ursynowa, brama od strony ulic Poleczki/Wyczółki będzie otwarta.

Poza tym przypominamy, że autobus nr 300 kursuje na trasie metro Wilanowska – Puławska – al. Wyścigowa. Pierwszy kurs o godz. 13.00 z przystanku metro Wilanowska. Ostatni kurs o godz. 20.00 z przystanku al. Wyścigowa (Tor Służewiec).

Oprócz tradycyjnej potańcówki na deskach, prowadzonej przez wodzireja, będzie można wziąć udział w lekcjach tańca i licznych konkursach, a także obejrzeć wystawę plenerową o Ursynowie. Co więcej, jeszcze przed rozpoczęciem zabawy, od godz. 16.30, uczestnicy potańcówki będą mogli bezpłatnie obejrzeć najprawdziwsze wyścigi, odbywające się na zielonej bieżni Toru Służewiec.

Podczas potańcówek zapewniamy atrakcje dla najmłodszych uczestników zabawy, takie jak ogromny dmuchaniec, animacje, konkursy i zabawy. Dostępna będzie również odpłatna strefa gastronomiczna.