Wydarzenie

null

Potrzeby i zasoby rodzica. Warsztaty wzmacniające kompetencje rodzicielskie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.06.2023 17:00 - 14.06.2023 18:30
UCK Alternatywy, Gandhi 9, 02-776
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w formie litery A, obróconej na bok. Z prawej strony zielony pionowy pasek.
Autor: UCK "Alternatywy"

Zapraszamy serdecznie na warsztaty dla rodziców, podczas których doświadczymy, dlaczego tak istotne jest uważne przyglądanie się potrzebom swoim i swoich dzieci. Nauczymy się jak je rozpoznawać, jak nazwać i jak je komunikować. Naszą uwagę zwrócimy też w kierunku zasobów, o których warto pamiętać i dbać o nie na co dzień, by móc z nich korzystać zwłaszcza wtedy, gdy mierzymy się z trudnościami w pełnieniu różnych ról, zwłaszcza w roli rodzica.

Fundacja Artonomia na co dzień wspiera przede wszystkim osoby w spektrum autyzmu i ich rodziny, jednak na warsztaty zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje rodzicielskie.

Warsztaty poprowadzi Anna Jędrzejewska- członek Zarządu Fundacji Artonomia, oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, trener TUS.

Na co dzień pracuje w Zespole Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę”, gdzie pełni funkcję wychowawcy oraz prowadzi zajęcia rewalidacyjne.W Fundacji prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych w grupach dla nastolatków, wspiera rodziców w trakcie konsultacji i warsztatów. Opiekuje się wolontariuszami, którzy wspierają działania Fundacji.

Bezpłatne wejściówki są dostępne w recepcji “Alternatyw”  i online.

Grafika do wydarzenia. Szczegóły w treści.