null

Powracają Ursynowskie Potańcówki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Kilkadziesiąt ludzi tańczy w Parku im. Jana Pawła II
Potańcówka w Parku im. Jana Pawła II | Autor: UD Ursynów

Międzypokoleniowe zabawy na świeżym powietrzu cieszą się na Ursynowie ogromną popularnością. Dlatego z przyjemnością zapraszamy na cykl potańcówek z okazji 45 – lecia dzielnicy. Na pierwszą zapraszamy na teren przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” w sobotę, 25 czerwca, w godz. 17.00 – 21.30. Kolejne odbędą się 23 lipca, 20 sierpnia oraz 10 września.

Retro potańcówka przy Alternatywach

Pierwsza w tym roku potańcówka odbędzie się w klimacie retro i we współpracy z Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”.  Imprezę poprowadzi znany wodzirej i DJ Michał Fogg, a oprócz tego przygrywać będzie na żywo zespół „Alegancka Kapela”. Podczas potańcówki będzie można także wziąć udział w lekcji tańca w klimacie retro, w formie fordanserów. Tancerze pokażą podstawowe kroki, a następnie będą pomagać uczestnikom je opanować. Zaplanowane są również konkursy z nagrodami m.in. dla najlepiej tańczącej pary, czy najlepszych przebrań w stylu retro osób. 

Oprócz wspaniałej zabawy dla dorosłych gwarantujemy także strefę „dmuchańców” dla najmłodszych, wraz z animatorami. Będzie także możliwość zakupu jedzenia w foodtruckach. 
Zapraszamy na teren przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” w sobotę, 25 lipca, w godz. 17.00 – 21.30. 

Kolejne potańcówki 

Zapraszamy także w soboty: 23 lipca do Parku im. Jana Pawła II, 20 sierpnia do Parku Lasek Brzozowy, 10 września do Sadku Natolińskiego. Wszystkie potańcówki odbywają się w godz. 17.00-21.30. 
Każda impreza to także wiele atrakcji dla dużych i małych oraz strefa gastronomiczna. Potańcówki prowadzić będzie wodzirej porywający do tańca i zabawy, odbywać się będą także profesjonalne lekcje tańca oraz konkursy z nagrodami. W tym czasie dzieci nie będą się nudzić, będą za to mogły skorzystać z „dmuchańców” oraz zabaw proponowanych przez animatora. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsza jest wspaniała zabawa. 

Plakat do wydarzenia