Wydarzenie

null

Projekcja animowanej bajki dla dzieci „Szybcy i Śnieżni”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.02.2022 12:00 - 27.02.2022 13:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji.

Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem! Błyskotliwa animacja udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.

Bilety w cenie od 10 zł dostępne online.

Grafika jest kadrem z filmu animowanego dla dzieci pt. "Szybcy i śnieżni". Znajdują się na niej, w zimowej scenerii, postacie z bajki: 15 dzieci i 1 piesek. Są ustawieni centralnie, tak jak do zdjęcia grupowego.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.