Wydarzenie

null

Przedstawienia Bolero i Eksperyment w DOK Ursynów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.06.2021 19:00 - 12.06.2021 21:00
Dzielnicowy Ośrodek kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12b
plakat przedstawienia bolero na fiolewym tle pomarańczowe napisy

DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12 b,  zaprasza 12.06 w sobotę, na godz. 19.00 na spektakl Bolero w wykonaniu Teatru Kapsl.OK w reż. Grzegorza Reszki oraz Eksperyment przedstawienie Kompanii Teatralnej Mamro.

DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12 b,  zaprasza 12.06 w sobotę, na godz. 19.00 na spektakl Bolero w wykonaniu Teatru Kapsl.OK w reż. Grzegorza Reszki, czyli tragikomedię której bohaterami są członkowie bardzo specyficznej orkiestry. To pierwsza premiera Teatru Kapslok działającego od 2019 roku w DOK Ursynów. Tekst sztuki był wielokrotnie nagradzany na konkursach dramaturgicznych, doczekał się inscenizacji na deskach wrocławskiej PWST, a nawet ekranizacji.

oraz

Eksperyment przedstawienie Kompanii Teatralnej Mamro.

Teatr od swego zarania podlegał regułom i zasadom – technicznym, formalnym i wszelkim innym. Z drugiej strony od swego zarania teatr podlegał rewolucyjnym zmianom – jednym razem przeobrażając się bezpowrotnie, innym wracając do korzeni czy też wydeptanych ścieżek. Dzięki temu udało się wypracować kilka fundamentów pozwalających odróżnić teatr od innych dziedzin sztuki scenicznej: happeningu, estrady, kabaretu czy cyrku. Spektakl „Eksperyment” opowiada właśnie o tych fundamentalnych zasadach, których w teatrze zmieniać nie wolno! A może tylko tak nam się wydaje?…

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc od 7.06, pod tel. 22 1255602

Sprawdź lokalizację na mapie