Wydarzenie

null

Przedstawienie Teatru „Rodzina Addamsów”. Inauguracja Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.09.2021 18:00 - 19.09.2021 19:20
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Na pierwszym planie zdjęcia znajdują się aktorzy przedstawienia pt. "Rodzina Adamsów". Widocznych jest 8 aktorów mrocznie przebranych głównie w czarne stroje z białymi akcentami. Całość ujęcia utrzymana jest w ciemnej tonacji, w ciemnym niebieskim oświetleniu.
Autor: Teatr Syrena

Ostatni dzień weekendu otwarcia „Alternatyw” upłynie pod znakiem sztuki teatralnej. W niedzielę 19 września o godz. 18:00 zespół Teatru Syrena zagra na głównej scenie „Alternatyw” przebojowe przedstawienie muzyczne „Rodzina Addamsów”. Bezpłatne wejściówki na oba spektakle będzie można otrzymać 18 września, podczas dnia otwartego.

Opis spektaklu z Teatru Syrena: "To przezabawna komedia o najbardziej makabrycznej, a jednocześnie najsympatyczniejszej rodzinie w historii kina i telewizji. Broadwayowski musical, który przenosimy na deski naszej sceny, odkrywa nieznane dotąd oblicze tytułowej rodzinki. Potrafi ona nie tylko straszyć i śmieszyć, ale też – jak się okazuje – znakomicie śpiewa i tańczy! To przedstawienie adresujemy do całych rodzin – ubawimy Państwa do łez, a przede wszystkim przekonamy, że warto czasem dać dojść do głosu wewnętrznemu „świrowi”, którego każdy z nas w sobie nosi".

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.