null

Punkt ładowania samochodów elektrycznych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
w centralnej cześci wtyczka do ładowania elektrycznych samochodów na tle chodnika i trawnika
Autor: UD Ursynów

Na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów zakończył się montaż punktu do ładowania samochodów elektrycznych. Jest to solidny metalowy słupek z dwoma modułami ładującymi z mocą 22 kW każdy oraz ledowym podświetleniem gniazd ładowania.

Ładowarka wyposażona jest w czytelny kontrastowy wyświetlacz graficzny wykonany w technologii OLED, urządzenie wyświetla komunikaty w kilku językach. Dzięki temu użytkownik może uzyskać wszystkie potrzebne wskazówki, by szybko rozpocząć proces ładowania. Pełną funkcjonalność urządzenie uzyska po odbiorze wykonanym przez Urząd Dozoru Technicznego. Punkt ładowania powstał w ramach budżetu obywatelskiego. 

- Świat się zmienia, a Ursynów razem z nim. Projekt wpisuje się w nasze  inwestycje ekologiczne. Przypomnę, że w maju na dachu ursynowskiego urzędu zainstalowano dwie turbiny wiatrowe. Punkt ładowania samochodów elektrycznych jest także udogodnieniem dla klientów naszego urzędu, którzy załatwiając sprawy administracyjne mogą uzupełnić energię w swoim ekologicznym aucie – mówi zastępca burmistrza, Klaudiusz Ostrowski.

w centralnej części góra słupa ładowarki elektrycznej do samochodów na tle drzewa i trawnika
Zobacz galerię (2 zdjęć)
słup ładowarki do elektrycznych samochodów zamontowanej na trawniku w tle trawnik i kawałek słupa ogłoszeniowego