Punkt zbiórki i wydawania na Ursynowie

Od wtorku, 8 marca, do hali Tesco na Kabatach będzie można nie tylko przynosić dary dla uchodźców, ale także je odbierać. Punkt będzie działał do piątku (11 marca), w godzinach 14.00 – 20.00. W tym punkcie zbieramy nową odzież oraz podstawowe artykuły higieniczne. Wydłużamy działalność punktu! Będzie działał także w weekend 12 i 13 marca w godz. 11.00-16.00.

Rzeczy, które zostały zebrane w hali Tesco zostaną przekazane uchodźcom z Ukrainy oraz mieszkańcom Ursynowa, którzy przyjęli pod swój dach potrzebujących. Zbiórka prowadzona przez 3 dni przerosła nasze oczekiwania. Teraz prosimy tylko o nową odzież, szczególnie bieliznę – to bardzo ważne – oraz artykuły higieniczne.

Co zbieramy

Nową odzież damską, męską i dziecięcą:

1. bielizna osobista
  2. skarpety i rajstopy
  3. koszulki i t-shirty
  4. piżamy

Obiekt, czyli halę Tesco, udostępnił nam jego obecny właściciel (Echo Investment).

Podstawowe artykuły higieniczne:

• szczoteczki i pasty do zębów dezodorant mydła szampony ręczniki nożyczki lub obcinacze do paznokci maszynki do golenia (jednorazowe)

Punkt wydawania i zbiórki 7 marca