Wydarzenie

null

Resina & Chór Kameralny 441 Hz

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.09.2021 20:00 - 25.09.2021 21:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w formie litery A, obróconej na bok. Z prawej strony zielony pionowy pasek.
Autor: UCK "Alternatywy"

Warszawska premiera najnowszego albumu Karoliny Rec – kompozytorki i wiolonczelistki występującej pod pseudonimem Resina.

Artystka związana z brytyjską wytwórnią FatCat Records, a dokładnie z jej „postklasycznym” oddziałem o nazwie „130701”, w której katalogu znajdują się albumy m.in. Maxa Richtera i Johanna Johannssona, porusza się w stylistyce minimalizmu, nowej kameralistyki i drone music. Do prac nad swoim najnowszym, planowanym na koniec 2021 roku albumem „Speechless” artystka zaprosiła Chór Kameralny 441 Hz.

Sala koncertowo-teatralna

UWAGA!

Bezpłatne wejściówki będzie można zarezerwować w serwisie biletyna.pl (http://www.biletyna.pl/.../Resina-Chor-Kameralny.../Warszawa - link zostanie odblokowany jutro po godzinie 17.00), a także otrzymać je w czwartek 23 września po godz. 17.00 w naszej recepcji (obowiązuje zasada - 1 osoba może odebrać 2 wejściówki).

UWAGA! Zwrot pieniędzy dla osób, które już zakupiły bilety przez internet będzie odbywał się przez system Biletyna.pl. W przypadku zakupu w formie stacjonarnej zapraszamy do nas.

Plakat

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.