null

Rodzinne warsztaty malowania figurek

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wnętrze sali ze stołami ustawionymi w podkowę. Za stołami znajduje się liczna grupa rodzin (dorosłych z dziećmi w różnym wieku), którzy biorą udział w składaniu modeli z klocków.
Autor: UD Ursynów

To wydarzenie otwiera Inaugurację Roku Kulturalnego 2023/2024. Zapraszamy najmłodszych, młodych i nieco starszych mieszkańców Ursynowa na międzypokoleniowe warsztaty malowania figurek fanstasy, połączone z kreatywnymi warsztatami z klockami Lego.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 3 września, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (sala 136), w godz. 12.00 - 16.00.

Specjalnie na tę okazję powstały nowe figurki fantasy do malowania. Zatem każdy uczestnik, który zdecyduje się wziąć udział w warsztatach malarskich, otrzyma figurkę, farby i wsparcie instruktorów. Pomalowaną figurkę uczestnicy będą mogli zabrać do domu. Przygotowaliśmy także różne zestawy klocków Lego, z których będzie można korzystać na stanowiskach do montażu, a zbudowane cuda zabrać do domu.

Nowością będzie rodzinny konkurs budowania robotów z klocków Lego. 20 rodzin w dwóch turach (2x10 rodzin) będzie musiało wykazać się kreatywnością w budowie robotów z klocków, które od nas otrzymają. 3 najlepsze prace w danej turze zostaną nagrodzone dużym zestawem klocków, pozostałe zespoły otrzymają nagrody pocieszenia.
Pierwsza tura rozpoczyna się o godz. 12.00 i potrwa godzinę, druga startuje o godz. 14.00. Zapisy na konkurs rodzinnego budowania robotów na miejscu wydarzenia.

Z uwagi na ograniczoną liczbę figurek fantasy i zestawów Lego decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.